Widzimy się 7 października o godz. 12.00 - na Polanie Sportowej w Szczecinie

POPRZEDNIE EDYCJE

V biegu Pogoń Raka

02.10.2021

V edycja Biegu Pogoń Raka odbyła się 02 październik 2021. Spotkaliśmy się jak zawsze w Szczecinie na Polanie Sportowej. Niestety w tegorocznej edycji mogło wziąć udział mniej uczestników - ze względów bezpieczeństwa zdrowotnego, ale za to udało się przeprowadzić wspólny start ostry i zawodnicy mogli biec na trasie razem.

Tegoroczna impreza przebiegała pod hasłem ŻYJ ZDROWO, BĄDŹ EKO - poza aspektami prozdrowotnymi postawiliśmy też na edukację ekologiczną - niestety w tej materii nie jest w naszym społeczeństwie najlepiej, a przecież czyste, zadbane środowisko w którym żyjemy ma kluczowe znaczenie dla naszej kondycji i zdrowia.

Każdy z uczestników otrzymał wraz z pakietem startowym ulotkę informującą w jaki sposób należy segregować odpady oraz bardzo praktyczną ekologiczną torbę na zakupy

Pogoda jak zawsze była naszym sprzymierzeńcem - uczestnikom przyświecało słońce, a i temperatura nikomu nie pozwoliła zmarznąć

Uczestnicy po ukończonym biegu mogli uzupełnić energię spożywając pyszną grochówkę - kto nie był niech żałuje ;)

Partnerem biegu był klub piłki nożnej grający w Ekstraklasie: MKS Pogoń Szczecin.

Organizatorem wykonawczym był: Klub Biegowy Dzik.

Serdecznie dziękujemy firmom dzięki którym tegoroczna edycja mogła się odbyć: Bristol Myers Squibb i MSD. Otrzymaliśmy również wsparcie finansowe w ramach Programu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 'Społecznik na lata 2019-2021'.